Videostudio

 • Dokumentární filmy a reportážní video

  Jsme tvůrci dokumentárních filmů a reportáží. Dokumentární film je základním pilířem naší tvorby. Pracujeme pro řadu společností i neziskových organizací, kterým naší tvorbou pomáháme vytvářet mediální obraz. Také svatební video patří do dokumentárních filmů, protože je ale také naší specializací věnujeme mu samostatnou záložku.

  Ukázky ke shlédnutí
 • Firemní video a korporátní filmy

  Firemní video je nejúčinnější formou prezentace společnosti, firmy i neziskové organizace. Nabízíme Vám kompletní řešení firemního videa, od návrhu, vypracování scénáře až po finální realizaci a to včetně fotografií pro Vaše webové stránky.

  Ukázky ke shlédnutí
 • Hudební videoklipy

  S hudebními videoklipy jako takovými jsme začali poměrně nedávno, kdy nás oslovili mladí a velice talentovaní umělci, abychom jim pomohli s propagací. A proto, že k hudbě máme velice blízko a do nové výzvy se vždy pouštíme s velkou chutí, vznikly velice úspěšné projekty a připravují se další.

  Ukázky ke shlédnutí
 • Záznamy koncertů a akcí

  Koncerty a společenské akce natáčáme již spoustu let. Způsob realizace, počet kamer i ozvučení řešíme s předstihem, individuálně v závislosti na typu akce. Vše se plánuje s ohledem na prostory, požadavky zákazníka a také dle rozpočtu na realizaci.

  Ukázky ke shlédnutí
 • Digitalizace záznamů, převod VHS na DVD

  V oblasti digitalizace Vám nabízíme širokou paletu služeb.

  * Digitalizace VHS a S-VHS kazet
  * Digitalizace VHS-C a S-VHS-C kazet
  * Digitalizace Video 8 a HI8 kazet
  * Digitalizace 8mm filmů - připravujeme
  * Střih videa a výroba filmů

  - další informace...
 • Video z Vaší akce

  Ať se jedná o svatbu, první svaté přijímání Vašich dětí, koncert, hasičskou slavnost nebo sportovní událost kterou chcete mít profesionálně zaznamenanou, napište nám. Zašleme Vám nezávaznou cenovou nabídku a pokud budete mít zájem, budeme se těšit na spolupráci.

  Ukázky ke shlédnutí
TOPlist