Svatební foto & video

 • Přečtěte si prosím pečlivě podmínky v závěru stránky. Uvedené ceny a bonusy jsou platné pouze při dodržení těchto podmínek.

  Váš svatební den

  Svatební den patří zajisté mezi ty nejkrásnější a nejdůležitější dny v lidském životě. Je to den, kdy se spojí dva životy v jeden. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a kreativitu při natáčení a fotografování Vašeho významného dne a výrobu profesionálního svatebního videa a fotografií. Pamatujte, že je vždy vhodné svěřit takovouto práci profesionálům. Svatební sen je totiž neopakovatelný!
  Svatební video v našem provedení není jen Videoklipem, na který se podíváte na webu a který slouží především k tomu, abyste se mohli pochlubit přátelům, ale je to celý film, který v závislosti na programu svatby může trvat 30 až 60 minut.
  Pracujeme jako sehraný tým fotografka - kameraman, víme přesně, co kdo z nás udělá a nevznikají tak situace, kdy si kameraman a fotograf nechtěně takříkajíc lezou do záběru. Máme velice bohaté zkušenosti v oblasti fotografování svateb a v tvorbě svatebního videa a tyto zkušenosti Vám nabízíme.
  Samozřejmě je možné si objednat samostatné fotografování, nebo samostatné natáčení. Doporučujeme ale variantu foto + video společně. Kromě toho, že jsme sehraný tým se tato varianta vyznačuje i příznivou cenou.
  Víme, že každý pár chce mít vždy to Nejlepší svatební video a ty nejlepší svatební fotografie. A od toho jsme tady. Vždy děláme všechno pro to, aby právě vaše video bylo skvělé, super, prostě nejlepší. V ukázce vidíte videoklip, nebo chcete - li krátkou verzi videa. Takové Wedding Highlights.
  "Dlouhé" video, které je neveřejné, může mít i hodinu jak je výše uvedeno, pokud je co točit a budete si to přát. Optimální délka je dle našich zkušeností kolem třiceti minut. To je právě tak dlouhý film, na který si najdete kdykoliv čas. A k tomuto filmu dostanete svatební videoklip, který si nasdílíte a rozešlete přátelům kdekoliv na světě.
  To ale stále není vše. K videu ze svatebního dne můžete mít i video předsvatební, třeba takové, jaké vidíte níže v přehrávači.
  Náš přístup je vždy profesionální a zároveň přátelský. Při akci nikoho k ničemu nenutíme. Chcete – li se stát ve svém filmu opravdovými herci, vymyslíme příběh a zrežírujeme akci. Pokud si chcete jen užívat svatby, budeme tichými pozorovateli a dokumentaristy. Prostě a jen chceme to Nejlepší pro Vás.

  Podívejme se nyní na varianty, které si můžete zvolit.

 • Společně FOTO + VIDEO

  cenově zvýhodněná varianta
  Správný svatební den a tedy i video a foto začíná přípravami. Česání a oblékání nevěsty, snídaně a celý ten krásný zmatek kolem toho. Důležité je také oblékání ženicha, i když pro mnohé nemá takovou váhu, jako oblékání nevěsty. A již si ženich přijíždí pro nevěstu, kterou si musí – naoko - zasloužit! To vše najdete ve svatebním videu a fotografiích. Následuje obřad a hostina, gratulace, cílené fotogravování na domluveném místě, při kterém se natáčí také komponované scény videoklipu, fotografování skupinek, až po první tanec. To obnáší natáčení a focení v délce cca 10 hodin. (viz. podmínky)
  Pokud bude třeba zdržet se nad rámec smluveného času, je to možné za příplatek 1000,-Kč/hod (foto + video)
  Co získáte:
  * kompletně zpracované video ve Full HD rozlišení včetně videoklipu na flash disku.
  - (nezpracovaný záznam není předmětem dodávky a v nezpracované podobě jej není možno získat)
  * kompletně zpracované fotografie na flash disku. Počet fotografií není omezen a všechny fotografie jsou upraveny.
  - (nezpracované fotografie ve formátu RAW nejsou předmětem dodávky a v této podobě je není možno získat)
  * svatební videoklip v HD rozlišení nahráný na YouTube pro snadné sdílení
  * Jako bonus k této variantě získáváte předsvatební foto + video v hodnotě 5000,-Kč zdarma. Podmínkou tohoto bonusu je realizace předsvatebního videa a fotografování do konce dubna. Důvodem je dubnové zahájení plné svatební sezóny. Pokud do této doby nebude z důvodů Vaší strany realizováno, nárok na bonus padá.
  Ukázku předsvatebního videa můžete shlédnout v přehrávači.


  Cena: 14 990,-Kč
 • Samostatně foto

  Zde si můžete zvolit ze dvou dílčích variant, kdy scénář je podobný, jako u varianty "Společně foto a video" a platí stejné podmínky. Přečtěte si proto vždy i podmínky uvedené ve variantě "Společně foto a video":
  Po dohodě je možné upravit cenu prostřednictvím úpravy rozsahu práce. Sdělte nám svou představu a my vám sdělíme, zda je Váš požadavek reálný.
  Varianta 1: Fotografování od rána do prvního tance, to je maximálně do 16 hodin za 9 990,-Kč
  Varianta 2: Fotografování od rána po večerní zábavu (max. 10 hodin v akci) za cenu 11 990,-Kč.
  Co získáte:
  kompletně zpracované fotografie na flash disku. Počet fotografií není omezen a všechny fotografie jsou upraveny.
  - (nezpracované fotografie ve formátu RAW nejsou předmětem dodávky a v této podobě je není možno získat)

 • Samostatně video

  Zde si můžete zvolit ze dvou dílčích variant, kdy scénář je podobný, jako u varianty "Společně foto a video":
  Po dohodě je možné upravit cenu prostřednictvím úpravy rozsahu práce. Sdělte nám svou představu a my vám sdělíme, zda je Váš požadavek reálný.
  Varianta 1: Natáčení od rána do prvního tance, to je maximálně do 16 hodin za 9 990,-Kč
  Varianta 2: Natáčení od rána po večerní zábavu (max. 10 hodin v akci) za cenu 11 990,-Kč.
  Co získáte:
  kompletně zpracované video ve Full HD rozlišení včetně videoklipu na flash disku.
  - (nezpracovaný záznam není předmětem dodávky a v nezpracované podobě jej není možno získat)

 • Varianta mini

  Tato varianta zahrnuje natáčení a (nebo) fotografování pouze svatebního obřadu, slavnostního oběda a společné fotografování novomanžželů se svatebčany. Cena je zde dohodou.
  Ke každé variantě je možné objednat individuální rozsah práce s individuálně nastavenou cenou.
  Rozsah postprodukčního zpracování je stejný u všech variant a zahrnuje kompletní střih a profesionální color grading na straně videa a kompletní profesionální úpravy všech fotografií.
  V případě cestování mimo okresy Opava a Ostrava je účtováno cestovné ve výši 5,-Kč za 1 km a v případě nutnosti přenocování, se toto hradí dle místních podmínek zvlášť.

 • Způsob financování

  Pro závazné blokování termínu realizace je nutná schůzka, na které probereme rozsah práce a upřesníme cenu.
  Celkovou cenu lze upravit dle Vašich potřeb změnou rozsahu natáčení a fotografování.
  Pro závazné blokování termínu je nutné složit zálohu ve výši 1 000,-Kč. Tato záloha se při zrušení realizace z Vaší strany nevrací. V den prvního natáčení a fotografování – svatební den, nebo v den natáčení předsvatebního videa a fotografování je doúčtována záloha do výše 50% cílové částky, od které se již dříve zaplacených 1 000,-Kč odečte, není-li o způsobu financování dohodnuto jinak.
  Doplacení do dohodnuté částky pak proběhne hotově při dodání zakázky.

 • Všeobecné podmínky

  1. Výběr fotografií a záběrů do svatebního videa je výhradně v kompetenci autorů. Nezpracovaný záznam a nezpracované fotografie ve formátu RAW nejsou předmětem dodávky a není možné je získat ani za úplatu.

  2. Při první schůzce probereme Vaše požadavky a dohodneme se, jak bude natáčecí den probíhat a jak dlouho budeme na svatbě v akci. Tento čas bude následně závazný. Při Variantě "Společně FOTO a VIDEO" je tolerance +1 hodina nad smluvený čas.
  U všech ostatních variant platí, že za každou další hodinu bude účtován příplatek 1 000,-Kč /hodina.

  3. Máte - li jakékoliv speciální požadavky, je nutné je přednést již během schůzek. Pro požadavek natáčení z dronu využíváme specialisty s platnou licencí. S těmito specialisty musíme vše předem dohodnout - a to až tři měsíce dopředu. Platné letové povolení na akci trvá vyřídit minimálně čtrnáct dní.

  4. Předsvatební foto a video je bonusem v hodnotě cca 5 000,-Kč k vybrané variantě zakázky. Je tedy třeba se přizpůsobit našemu časovému rozvrhu. (viz poznámky u aktuální varianty) Pokud budete čekat na ideální podmínky, může se stát, že se to natočit prostě nestihne. Nárok pak bez kompenzace zaniká.

  Závěrem:
  Dříve, než si u nás objednáte naše služby podívejte se prosím na styl naší práce. Rádi Vám ukážeme kompletní videa i fotografie ze svatebního dne. Máme svůj styl a stojíme si za ním. Pokud byste chtěli něco úplně jiného, zkuste to prosím jinde. Pokud se Vám ale naše práce líbí, čehož si velice ceníme, budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

TOPlist