Ceník - Svatební foto & video

Přátelský přístup, profesionální kvalita

Přečtěte si prosím pečlivě podmínky v závěru stránky. Uvedené ceny a bonusy jsou platné pouze při dodržení těchto podmínek.

Podívejme se spolu na varianty, které si můžete zvolit.


Společně FOTO + VIDEOSpolečně FOTO + VIDEO

cenově velmi zvýhodněná varianta
Správný svatební den a tedy i video a foto začíná přípravami. Česání a oblékání nevěsty, snídaně a celý ten krásný zmatek kolem toho. Důležité je také oblékání ženicha, i když pro mnohé nemá takovou váhu, jako oblékání nevěsty. A již si ženich přijíždí pro nevěstu, kterou si musí – naoko - zasloužit! To vše najdete ve svatebním videu a fotografiích. Následuje obřad a hostina, gratulace, cílené fotogravování na domluveném místě, při kterém se natáčí také komponované scény videoklipu, fotografování skupinek, až po první tanec. Na svatbě je vždy jeden kameraman a jedna fotografka (není - li dohodnuto jinak). U obřadu je, pokud to podmínky dovolí, instalována ještě druhá - statická kamera. To celé obnáší natáčení a focení v délce cca 10 hodin. (viz. podmínky)
Pokud bude třeba zdržet se nad rámec smluveného času, je to možné za příplatek 1000,-Kč/hod (foto + video)

Co získáte:

kompletně zpracované video ve Full HD rozlišení v délce 30 až 60 minut včetně videoklipu na flash disku.

kompletně zpracované fotografie na flash disku. Počet fotografií není omezen a všechny fotografie jsou upraveny.

Svatební videoklip ve FULL HD rozlišení nahráný na YouTube pro snadné sdílení

Jako bonus k této variantě získáváte předsvatební foto + video v hodnotě 5000,-Kč zdarma. Podmínkou tohoto bonusu je realizace předsvatebního videa a fotografování do konce dubna. Důvodem je dubnové zahájení plné svatební sezóny. Pokud do této doby nebude z důvodů Vaší strany realizováno, nárok na bonus padá.
Ukázku předsvatebního videa můžete shlédnout v přehrávači.

Cena varianty: 18 000,-Kč.Samostatně FOTOSamostatně FOTO


Scénář varianty je podobný, jako u varianty "Společně foto a video" a platí stejné podmínky. Přečtěte si proto vždy i podmínky uvedené ve variantě "Společně foto a video".
Po dohodě je možné upravit cenu prostřednictvím úpravy rozsahu práce. Sdělte nám svou představu a my vám sdělíme, zda je Váš požadavek reálný.
Tato varianta zahrnuje Fotografování od rána do prvního tance, to je maximálně 10 hodin na místě.
Co získáte:
kompletně zpracované fotografie na flash disku. Počet fotografií není omezen a všechny fotografie jsou upraveny.
(nezpracované fotografie ve formátu RAW nejsou předmětem dodávky a v této podobě je není možno získat)

Cena varianty: 12 000,-Kč


Samostatně VIDEOSamostatně VIDEO


Scénář varianty je podobný, jako u varianty "Společně foto a video" a platí stejné podmínky. Přečtěte si proto vždy i podmínky uvedené ve variantě "Společně foto a video".
Po dohodě je možné upravit cenu prostřednictvím úpravy rozsahu práce. Sdělte nám svou představu a my vám sdělíme, zda je Váš požadavek reálný.
Tato varianta zahrnuje Natáčení od rána do prvního tance, to je maximálně 10 hodin na místě.
Co získáte:
kompletně zpracované video ve Full HD rozlišení včetně videoklipu na flash disku.
(nezpracovaný záznam není předmětem dodávky a v nezpracované podobě jej není možno získat)

svatební videoklip ve FULL HD rozlišení nahráný na YouTube pro snadné sdílení

Cena varianty: 15 000,-Kč


Varianta MINI

Tato varianta zahrnuje natáčení a (nebo) fotografování pouze svatebního obřadu, slavnostního oběda a společné fotografování novomanželů se svatebčany. Cena je zde dohodou.
Ke každé variantě je možné objednat individuální rozsah práce s individuálně nastavenou cenou.
Rozsah postprodukčního zpracování je stejný u všech variant a zahrnuje kompletní střih a profesionální color grading na straně videa a kompletní profesionální úpravy všech fotografií.
V případě cestování mimo okresy Opava a Ostrava je účtováno cestovné ve výši 5,-Kč za 1 km a v případě nutnosti přenocování, se toto hradí dle místních podmínek zvlášť.


Způsob financování

Pro závazné blokování termínu realizace je nutná schůzka, na které probereme rozsah práce a upřesníme cenu.
Celkovou cenu lze upravit dle Vašich potřeb změnou rozsahu natáčení a fotografování.
Pro závazné blokování termínu je nutné složit zálohu ve výši 2 000,-Kč. Tato záloha se při zrušení realizace z Vaší strany nevrací. V den prvního natáčení a fotografování – svatební den, nebo v den natáčení předsvatebního videa a fotografování je doúčtována záloha do výše 50% cílové částky, od které se již dříve zaplacených 2 000,-Kč odečte, není-li o způsobu financování dohodnuto jinak.
Doplacení do dohodnuté částky pak proběhne hotově při dodání zakázky.


Všeobecné podmínky

1. Výběr fotografií a záběrů do svatebního videa je výhradně v kompetenci autorů. Nezpracovaný videozáznam a nezpracované fotografie ve formátu RAW nejsou předmětem dodávky a není možné je získat ani za úplatu.

2. Při první schůzce probereme Vaše požadavky a dohodneme se, jak bude natáčecí den probíhat a jak dlouho budeme na svatbě v akci. Standardní čas je 10 hodin, není li dohodnuto jinak a je závazný. Při Variantě "Společně FOTO a VIDEO" je tolerance +1 hodina nad smluvený čas.
U všech ostatních variant platí, že za každou další hodinu bude účtován příplatek 1 000,-Kč /hodina.

3. Máte - li jakékoliv speciální požadavky, je nutné je přednést již během schůzek. Pro požadavek natáčení z dronu využíváme specialisty s platnou licencí. S těmito specialisty musíme vše předem dohodnout - a to až tři měsíce dopředu. Platné letové povolení na akci trvá vyřídit minimálně čtrnáct dní.

4. Předsvatební foto a video je bonusem v hodnotě cca 5 000,-Kč k vybrané variantě zakázky. Je tedy třeba se přizpůsobit našemu časovému rozvrhu. (viz poznámky u aktuální varianty) Pokud budete čekat na ideální podmínky, může se stát, že se to natočit prostě nestihne. Nárok pak bez kompenzace zaniká.

Závěrem:
Dříve, než si u nás objednáte naše služby podívejte se prosím na styl naší práce. Rádi Vám ukážeme kompletní videa i fotografie ze svatebního dne. Máme svůj styl a stojíme si za ním. Pokud byste chtěli něco úplně jiného, zkuste to prosím jinde. Pokud se Vám ale naše práce líbí, čehož si velice ceníme, budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy, nebo chcete-li učinit objednávku, můžete využít kterýkoliv z kontaktůEva a Martin ILKOVI


ICO:87837650
Bohuslavice u Hlučína


Kontakt FOTO:
Eva ILKOVÁ +420 604 239 090
fotoeva7@gmail.com

Kontakt VIDEO:
Martin ILEK +420 604 856 662
martinvideo7@gmail.com

E-Mail STUDIO:
unasdomastudio@gmail.com

Ohodnoťte naši firmu. V sekci "Hodnocení" nám můžete přidělit hvězdičky, a sdělit nám svůj názor.