Něco o nás

Jsme sehraný tým

Jedna z nejpodstatnějších věcí ovlivňující profesionální výsledek naší práce, je týmová spolupráce. Ve většině případů pracujeme ve dvou, kdy přesně víme, co ten druhý v danou chvíli udělá a nestává se tedy, že bychom so vzájemně překáželi. V případě, že to zakázka vyžaduje, přizveme externí spolupracovníky, jako jsou operátoři dronů, nebo další kameramani.

Vždy tedy pracujeme jako sehraný tým pro maximálně efektivní realizaci Vašeho projektu. Každý projekt realizujeme od příprav až po postprodukci a máme tak nad výsledkem plnou kontrolu.


Eva ILKOVÁ

Martin Ilek

Fotografka, scénáristka a duše týmu.

Martin ILEK

Martin Ilek

Kameraman DOP, střihač.

Něco z naší historie

Historie našeho studia sahá do roku 1998. Vše začalo velice jednoduše.
Jednoho dne jsme si pořídili ke kinofilmové zrcadlovce na tehdejší dobu špičkovou analogovou videokameru. V té době se sešlo několik kulatin v rodině, tak jsme se snažili vše zdokumentovat. K videokameře přibyl posléze i mixážní videopult, pomocí kterého jsme záznam upravovali, dozvučovali hudbou, komentářem a podobně. Vše jsme následně stříhali na střihový S-VHS videorekordér. Naše záznamy se velice líbily a tak jsme začali točit a fotit svatby našich přátel, pak svatby přátel našich přátel atd. Svatby a další významné události točíme a fotíme dodnes.

Naše současnost

Vybavení našeho studia je dnes již plně digitální, optimalizované přesně pro styl naší práce.
Pro natáčení a fotografování dnes používáme profesionální techniku od společností Panasonic, Canon a Sony. HD rozlišení je naším standardem a od ledna tohoto roku proběhl upgrade na 4K. Pro fotografování přímo u zákazníka využíváme mobilní pozadí, světelné sety a odrazné desky. Pro zpracování videa a fotografií využíváme profesionální software od společností Grass Valley Canopus, Adobe a Zoner. Je samozřejmostí, že veškerý software máme legálně zakoupen.
Pro nahrávání zvuku využíváme špičkové mikrofony RODE a Shure, vždy dle konkrétní situace.
Od roku 2009 do konce roku 2012 jsme vytvářeli Zpravodaj a Videokroniku obce Bohuslavice. Naše fotografické práce, videa a reportážní příspěvky mohou sledovat také diváci kabelové televize v Píšti, naleznete nás také například na portálu České televize ČT-24, ve vysílání ČT:D ve zprávičkách, na portálu regionální televize ČRTV nebo třeba na stránkách Základní školy v Bohuslavicích a Základní školy v Píšti a dalších. Stali jsme se mediálním partnerem několika organizací, mezi nejvýznamější patří Charita Hlučín a organizace Shalom for Uganda, pomáhající nemocným v Africe.
Jednou z našich specialit je Svatební foto a video, tvoříme hudební videoklipy, zaznamenáváme První svatá přijímání dětí, společenské události, také koncerty, výstavy, prezentace firmám i neziskovým organizacím, vyrábíme produktové fotografie do katalogů a pro e-shopy, taktéž reklamní filmy pro firemní prezentace pro internet a pro použití ve smyčkách, například na veletrhu.
To stále ještě není vše. V současné době začínáme vyrábět vlastní pořady, které budeme postupně představovat.

TOPlist